56 46 44 078 biuro@zal-met.pl
Slide1 background

NOVELTY!

Pleated mosquito net
Find out more
Slide1 background

Nie tylko klient indywidualny

We take up challenges, look for the best solutions, and implement investments
Check our offer
Slide1 background

Pleated blinds

Decide for yourself how much you want to reveal
Find out more

Want to talk?

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz porady eksperta, który produkt jest dla Ciebie najlepszy lub chciałbyś z nami współpracować - czekamy na Twoją wiadomość!

Our offer

Zobacz więcej

FAQ 

Wycenę dostaniesz już na drugi dzień. Wystarczy, że napiszesz do nas na adres: biuro@zal-met.pl lub zadzwonisz pod numer 56 46 44 078. Oprócz wyceny spróbujemy wspólnie wybrać produkt, który będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zależy nam na sprawnej realizacji zamówień - nawet do 2 dni roboczych! Wszystko w zależności od wielkości zamówienia i rodzaju produktu. Dokładną informację uzyskasz już podczas pierwszego kontaktu z nami przy realizacji zamówienia.

Oczywiście! Nasza opieka nad klientem nie poprzestaje na samym dostarczeniu produktu. Niezależnie od lokalizacji - zapewniamy montaż każdego produktu, który u nas wybierzesz.

Chcemy, aby produkt, który tworzymy był idealnie skrojony na miarę Twoich potrzeb. Dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a wszystkie nasze produkty robione są dokładnie pod wybrany przez Ciebie wymiar.

How can we help you? Write to us!


Monday - Friday 8:00 am - 4:00 pm